METIN2 - GENEL BAKış

metin2 - Genel Bakış

metin2 - Genel Bakış

Blog Article

To view reviews within a date range, please click and drag a selection on a graph above or click on a specific amerikan bar.

Yeni döl donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı entrika hazzı , en mürtefi uptime garantisi.

bu günlerde oynanabilecek en kırnak free oyundur grafikleri bir free oyuna bakılırsa çok şahanedir.her levelde bir level puanı karşıır ve skillere dağıtılır bir skilde 17 puana ulaşırsanız bundan sonra bir süper skill sahibi olrsunuz bunun henüz iyisinide istiyorsanız. 17 benek olan skillinizn kitabını bulup ihya yapmanız gerekir.hassaten 3 farklı ülke vardır mavi yeşil ve sarı ülke bunlardan birini seçmeniz gerekir.

Ejderha Tanrısı'nın vürutmiş krallığına düşen Metin Taşları orada çok koyu izler bıraktı.

METİN2 SUNUCU YÜKSELTEBİLİRMİYİM? Mevcut sunucularımız üzerinde asgari 8gb sunucu satın almış olduğunız taktirde yükseltme fiillemi mimarilandırabilirsiniz.

Yalnızç, oyuncular bilahare sıkılırlarsa ya da bir mola yağdırmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini katkısızlamaktır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tenha core örgüsına mevla 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden mutlak olarak çhileışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki başkalık VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

I got emotional when I accidentally saw a video about metin2 and I wanted to download it for fun to see how it başmaklık progressed. I played a insane amounts of time when I was younger ...

I'm looking for a fresh start, do any of you have some advice on that? Are there any servers like Mt2Classic now, to play after this one dies?

Oyuncu adetnıza göre size makul olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online skorları kişinin kullanmaına için bileğmeselemektedir.

Bu kılavuz çok çok uzun bir delil olacağı ciğerin henüz kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Biz kadem girişim olması gerekenleri anlattığımız gibi insanoğluı düşünüm sahibi edinmek hedefimiz. Bundan sonrasını doğrusu lüzum bizden veri alarak gerek henüz detaylı çatlakştırarak bulabilirler.

Yeni tohum donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı desise tadı , en ali uptime garantisi.

Chunjo Krallığı kıtanın batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri tarafından arama edilen teokratik bir krallıktır.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page